KONTAKT: 572 643 321 (Biuro/Sprzedaż) | 511 451 640 (Magazyn/Reklamacje) esklep@star-hurt.pl Sklep Allegro
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

1102408020 Zawór pedału hamulca (4800020220) kpl

Kod towaru: {{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.allBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{item.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number:2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }} / szt.
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Net | number:2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }} / netto
Ilość:
Informacje własne
WABCO(4800020220/4800030061)SOLARIS(1102408020)IVECO(5801546260)VDL BUS(30016603/759010027)
Odpowiedniki
Producent Kod towaru
VDL BUS 30016603
WABCO 4800020220
BOVA 4800030061
WABCO 4800030061
IVECO 5801546260
VDL BUS 759010027

Kurier Fedex

 

Fedex Przedpłata (termin do 2 dni) 1-2 dni roboczych - 16 PLN

(dotyczy wysyłki na terenie kraju)

 Fedex Za pobraniem, gotówka przy odbiorze 1-3 dni roboczych - 18 PLN

(dotyczy wysyłki na terenie kraju)