KONTAKT: 572 643 321 | 23 697 24 21 esklep@star-hurt.pl Sklep Allegro
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

01134 Tłumik hałasu zaworu (4324070700)

Kod towaru: {{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.allBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{item.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number:2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }} / szt.
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Net | number:2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }} / netto
Ilość:
Informacje własne
IVECO(41019442/42122264/5801101683/9432407070)KOGEL(331184)MAN(81521016226/275)SOLARIS(112348000)SCANIA(1313854/1932668)RVI(5021170067)
Odpowiedniki
Producent Kod towaru
NEOPLAN 11018654
NEOPLAN 110273450
NEOPLAN 112233700
SOLARIS 112348000
SCANIA 1313854
SCANIA 1932668
KOGEL 331184
IVECO 41019442
IVECO 42122264
WABCO 4324070700
RENAULT 5021170067
LIEBHERR 502657108
IVECO 5801101683
MAN 81521016226
MAN 81521016275
IVECO 9432407070
EVOBUS A0004300770
EVOBUS A0004300970
EVOBUS A0004302470
LOHR F10003367

Kurier Fedex

 

Fedex Przedpłata (termin do 2 dni) 1-2 dni roboczych - 16 PLN

(dotyczy wysyłki na terenie kraju)

 Fedex Za pobraniem, gotówka przy odbiorze 1-3 dni roboczych - 18 PLN

(dotyczy wysyłki na terenie kraju)