• 2019-02-11 13:31:17
  DPD
  Szybka i niezawodna wysyłka firmą kurierską DPD
  DOSTAWA NA SOBOTĘ

  Dostawa DPD

  Złóż zamówienie w piątek do godz. 13:00.
  Wybierz dostawę kurierem DPD, a zamówiony towar otrzymasz w sobotę.*
   
  * dodatkowy koszt dostawy na sobotę tylko + 15 zł brutto.
  Jeśli zamówienie przekroczy 369 zł brutto, podstawowa cena za wysyłkę kurierską nie będzie naliczana.
  czytaj dalej
  ukryj treść
Indywidualne ceny hurtowe oraz rabaty widoczne po zalogowaniu się.
W celu rejestracji nowego klienta oraz nadaniu odpowiednich upustów prosimy o kontakt z działem handlowym pod nr telefonu +48 572-643-321

Układ zawieszenia

Wśród kluczowych podzespołów stosowanych w celu osiągnięcia poprawnego funkcjonowania pojazdu istotny jest układ zawieszenia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich elementów tego systemu możliwe jest kontrolowanie stabilności nadwozia, a także redukcja wstrząsów powstających w trakcie jazdy. Części o takiej właśnie charakterystyce znajdują się wśród naszych propozycji.


Sprzedawane elementy


W asortymencie hurtowni części zamiennych do samochodów ciężarowych Star-Hurt znajduje się chociażby takie elementy wyposażenia układu zawieszenia, jak amortyzatory, resory, tulejki oraz łożyska, wsporniki, siłowniki podnoszenia kabiny inne części zamienne stosowane w układach zawieszenia.
Są one przeznaczone zarówno do przedniej, jak i tylnej osi pojazdu, a posiadamy w ofercie komponenty pasujące do różnych marek samochodów ciężarowych oraz autobusów. Części te dostarczane są przez sprawdzonych producentów, co pozwala mieć pewność co do ich jakości oraz wytrzymałości. Dzięki ich użytkowaniu zwiększa to bezpieczeństwo kierowcy oraz innych użytkowników drogi.

Układ zawieszenia