• 2019-02-11 13:31:17
  DPD
  Szybka i niezawodna wysyłka firmą kurierską DPD
  DOSTAWA NA SOBOTĘ

  Dostawa DPD

  Złóż zamówienie w piątek do godz. 13:00.
  Wybierz dostawę kurierem DPD, a zamówiony towar otrzymasz w sobotę.*
   
  * dodatkowy koszt dostawy na sobotę tylko + 15 zł brutto.
  Jeśli zamówienie przekroczy 369 zł brutto, podstawowa cena za wysyłkę kurierską nie będzie naliczana.
  czytaj dalej
  ukryj treść
Indywidualne ceny hurtowe oraz rabaty widoczne po zalogowaniu się.
W celu rejestracji nowego klienta oraz nadaniu odpowiednich upustów prosimy o kontakt z działem handlowym pod nr telefonu +48 572-643-321

Elementy karoserii

Tym, co wpływa na wygląd zewnętrzny pojazdu oraz poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy, są ważne elementy karoserii, do których zaliczamy chociażby klamki zewnętrzne, wewnętrzne oraz luku bagażowego, zamki drzwi, lusterka wewnętrzne i zewnętrzne, mechanizmy, pióra i ramiona wycieraczek oraz inne najczęściej wymieniane w ciężarówkach części zamienne, w tym chociażby błotniki czy nadkola.
Są to części przeznaczone do różnych elementów karoserii samochodu ciężarowego czy autobusu, które z reguły szczególnie są narażone na uszkodzenia podczas stłuczek. Z tego powodu są też bardzo często zamawiane, dlatego w naszym sklepie internetowym dbamy o sprawne realizowanie zamówień na terenie całej Polski, a także podczas wyboru opcji odbioru osobistego.


Charakterystyka


Oferujemy części zróżnicowane pod kątem dostępnych kolorów, użytego materiału, przekładającego się na wytrzymałość produktów, zastosowania w konkretnych modelach samochodów ciężarowych, ale także dodatkowych funkcji, takich jak funkcja podgrzewania, w którą wyposażone są niektóre lusterka.

Elementy karoserii