KONTAKT: 572 643 321 | 23 697 24 21 esklep@star-hurt.pl Sklep Allegro
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

00326 Korek wlewu paliwa z kl (fi 80) tworz

Kod towaru: {{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.allBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{item.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
Brak Produktu
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number:2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }} / szt.
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Net | number:2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }} / netto
Ilość:
Informacje własne
VOLVO-3198271/1189577/20392751/21584831/21776807,MAN-81122106027,MB-0004716030,RVI-5001864551/5001834430/5001865160/7485132554,DAF-1687523
Odpowiedniki
Producent Kod towaru
MERCEDES 0004716030
ROZNI 1189577
VOLVO 1189577
DAF 1687523
VOLVO 20392751
VOLVO 21584831
VOLVO 21776807
VOLVO 3198271
RENAULT 5001834430
RENAULT 5001864551
RENAULT 5001865160
RENAULT 7485132554
MAN 81122106027
MERCEDES A0004716030

Kurier Fedex

 

Fedex Przedpłata (termin do 2 dni) 1-2 dni roboczych - 16 PLN

(dotyczy wysyłki na terenie kraju)

 Fedex Za pobraniem, gotówka przy odbiorze 1-3 dni roboczych - 18 PLN

(dotyczy wysyłki na terenie kraju)