• 2020-02-13 11:17:31
    DPD
    Szybka i niezawodna wysyłka firmą kurierską FEDEX
    w ciągu 24 godzin od zamówienia
    TOWAR ZAWSZE NA CZAS!

    Dostawa Fedex

    «»

     Oferta na korki

     wlewu paliwa fi 80

     INDEX 00326

       

    «»

    Złóż zamówienie w piątek do godz. 13:00.
    Wybierz dostawę kurierem DPD, a zamówiony towar otrzymasz w sobotę.*
     
    * dodatkowy koszt dostawy na sobotę tylko + 15 zł brutto.
    Jeśli zamówienie przekroczy 369 zł brutto, podstawowa cena za wysyłkę kurierską nie będzie naliczana.
    czytaj dalej
    ukryj treść

Indywidualne ceny hurtowe oraz rabaty widoczne po zalogowaniu się. W celu rejestracji nowego klienta oraz nadaniu odpowiednich upustów prosimy o kontakt z działem handlowym pod nr telefonu +48 572-643-321

00326 KOREK WLEWU PALIWA Z KL (FI 80) TWORZ

KOREK WLEWU PALIWA Z KL (FI 80) TWORZ -  00326
KOREK WLEWU PALIWA Z KL (FI 80) TWORZ -  00326 KOREK WLEWU PALIWA Z KL (FI 80) TWORZ -  00326 KOREK WLEWU PALIWA Z KL (FI 80) TWORZ -  00326 KOREK WLEWU PALIWA Z KL (FI 80) TWORZ -  00326 KOREK WLEWU PALIWA Z KL (FI 80) TWORZ -  00326 KOREK WLEWU PALIWA Z KL (FI 80) TWORZ -  00326
Nazwa towaru:
KOREK WLEWU PALIWA Z KL (FI 80) TWORZ
Kod towaru:
00326
Cena brutto:
27,06 PLN
Cena netto:
22,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Ilość:
  • Przesyłka kurierska FEDEX pobraniowa (termin realizacji 1-2 dni roboczych) - 20,00 PLN
    • Gotówka przy odbiorze
  • Przesyłka kurierska FEDEX przelew (termin realizacji 1-3 dni roboczych) - 18,00 PLN
    • Przelew - przedpłata (termin płatności do 3 dni)
  • Odbiór osobisty - 0,00 PLN
Pokaż pozostałe Ukryj pozostałe
Informacje własne
VOLVO-3198271/1189577/20392751/21584831/21776807,MAN-81122106027,MB-0004716030,RVI-5001864551/5001834430/5001865160/7485132554,DAF-1687523
Producent Kod towaru
MERCEDES 0004716030
ROZNI 1189577
VOLVO 1189577
DAF 1687523
VOLVO 20392751
VOLVO 21584831
VOLVO 21776807
VOLVO 3198271
RENAULT 5001834430
RENAULT 5001864551
RENAULT 5001865160
RENAULT 7485132554
MAN 81122106027
MERCEDES A0004716030

Legenda ⊕

- Towar dostępny ⇑ - Towar średnio dostępny ⇑ - Towar mało dostępny ⇔ - Towar na wyczerpaniu ⇓ - Towar niedostępny ⇓

 

 *PROMOCJA na wybrany asortyment jest dostępna w zakłace - Oferty specjalne - na górze strony

 

Nowa dostawa