KONTAKT: 572 643 321 (Biuro/Sprzedaż) | 511 451 640 (Magazyn/Reklamacje) esklep@star-hurt.pl Sklep Allegro
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

ASORTYMENT

Podzespoły elektryczne

Poprawnie działające elementy układu elektrycznego w samochodzie ciężarowym nie tylko zapewniają odpowiednie działanie pojazdu, ale przede wszystkim wpływają na bezpieczeństwo podczas jazdy. Odpowiednie podzespoły układów m.in. eliminują powstawanie iskier, które z kolei mogą powodować duże zagrożenie w przypadku przewożenia np. ładunków łatwopalnych.

 

W ofercie naszej hurtowni umieściliśmy podzespoły elektryczne stanowiące podstawowe elementy systemów umożliwiających poruszanie się po drodze. Wśród produktów znajdą Państwo wyłączniki zapłonu. Stacyjki te są odpowiednie do modeli wielu marek – IVECO, SCANIA, czy MERCEDES.

 

Często niewielkie podzespoły w elektrycznych układach samochodowych decydują o poprawnym działaniu całego pojazdu. Ponadto realnie przekładają się na zwiększenie komfortu w trakcie długiej i wyczerpującej jazdy. Dlatego propozycje w naszym sklepie dotyczą również pompek spryskiwaczy oraz silniczków wycieraczek. Te elementy wpływające na poprawę widoczności na drodze, znajdą Państwo w dwóch wersjach - 12 V lub 24 V.